Případové studie - Mytí zalakovaných částí

Téměř 20 let vyvíjíme a zdokonalujeme kapaliny na mytí vytvrzelých laků z desek plošných spojů. Zalakované části desek umíme šetrně umýt, a proto nedochází k nepřesnému aplikování laku v dalších sériích. Přečtěte si více o aplikaci konkrétních řešení.  

Jak šetrně odstraňovat lak Peters z rámečků

Naši specialisté z týmu pro vývoj a výzkum vynalezli plně automatický a ekologický způsob pro odstranění laku Peters ELPEGUARD SL 1307 FLZ z lakovacích rámečků.

Případová studie

Jak vyčistit Peters lak pomocí jedno - komorového čistícího zařízení

Testovali jsme nejlepší zcela automatický čistící proces pro odstranění laku Peters ELPEGUARD® SL 1307 FLZ z lakovacích rámečků a DPS, který by probíhal pouze v jedno – komorovém čistícím zařízení.

Případová studie

Nejrychlejší čistící prostředek na silikonové laky

Naši laboratorní specialisté testovali nejefektivnější způsob odstraňování silikonových laků z lakovacích rámečků – naše nová čistící chemie dokáže vyčistit silikony za pouhých 15 minut.

Případová studie

Nejnovější a nejsilnější čistič silikonových laků

DCT tým pro vývoj a výzkum vynalezl nejsilnější čistící prostředek pro odstranění silikonů z několika různých povrchů v neuvěřitelně krátkém čistícím čase. Tato případová studie je celá o novém Protonu 705, který je 15x účinnější a rychlejší než jeho předchůdce Proton 703.

Případová studie

Čištění vytvrzelého silikonu z rámečků s kovovými částmi

Testovali jsme účinný způsob, jak odstranit vytvrzený silikonový lak z lakovacích rámečků. Požadavek byl, abychom použili čistící kapalinu, která je plně kompatibilní s kovovými částmi rámečků.

Případová studie