# Better Solutions


 • Kompletní
  mycí řešení

  Umíme nabídnout kompletní mycí řešení pro všechny existující aplikace.

  Jsme jediná firma v našem odvětví, která vyvíjí a vyrábí jak mycí zařízení, tak i mycí kapaliny pro zcela všechny existující mycí aplikací, a navíc v tak rozsáhlé míře. Komplexnost našich produktů spočívá však i v našich hardwarových i softwarových řešeních pro kontrolu procesu zahrnující zařízení pro měření iontové kontaminace.

 • 100% zodpovědnost
  za mycí proces

  Bereme na sebe veškerou zodpovědnost
  za funkčnost mycího procesu.

  Jelikož poskytujeme našim zákazníkům kompletní mycí řešení, garantujeme že proces bude funkční. Naše mycí systémy i mycí kapaliny se vyvíjí a vyrábí pod jednou střechou v České republice. Právě díky tomu můžeme otestovat vzájemnou kompatibilitu produktů a otestovat i funkčnost celého mycího procesu.

 • Kvalita
  mycích systémů

  Vyrábíme mycí systémy výhradně z nerezové oceli, protože to má dlouhodobé výhody.

  Naše mycí zařízení vyrábíme pouze z nerezové oceli, protože kvalitní ocel je záruka odolnosti a dlouhodobé funkčnosti stroje. Použití plastových částí u konkurenčních strojů neschvalujeme z mnoha důvodů. Vzhledem k vysoké kvalitě našich produktů si můžeme dovolit poskytovat nejdelší záruku na trhu - 5 let.

 • Kvalita
  mycích kapalin

  Záleží nám na funkčnosti mycí chemie, ale i na ekologii.

   

  Používáme pouze ty nejčistší suroviny od společností Dow či BASF. K výrobě používáme také vlastní demineralizovanou vodu. Velkou roli pro nás hraje ekologický dopad produktů, a proto nepoužíváme žádné halogenové sloučeniny pro výrobu mycích kapalin. Všechny naše produkty splňují požadavky RoHS a REACH, jelikož jsou plně biodegradabilní.

 • Technické a ekonomické
  vylepšení

  S každým projektem je naší největší motivací přinést zákazníkovi lepší technické i ekonomické řešení.

   

  Pomáháme našim klientům procesy lépe nastavit – zefektivnit, zjednodušit, i zlevnit. Zaměřujeme se vždy na konkrétní požadavek klienta. Nenabízíme pouze standardizované mycí řešení, naše produkty také upravujeme na míru. Navíc vždy nabízíme detailní technickou analýzu mycího procesu přímo ve výrobě zákazníka.

 • Vývoj
  a customizace

  Neustálým vývojem mycích technologií se posouváme dále a reagujeme na vývoj elektroprůmyslu.

   

  Vývoj v oblasti elektroprůmyslu je raketový, a proto i my musíme držet tempo vývoje, abychom byli schopni reagovat na zvyšující se požadavky. V našem portfoliu máme nejširší škálu mycích zařízení na trhu – 30 typů mycích zařízení. Na kontě máme jíž i několik užitných vzorů. Zaměřujeme se také na customizaci kapalin a příslušenství k myčkám.

 • Demo centra
  celosvětově

  Přinášíme zákazníkům možnost reálně si otestovat mycí řešení.

   

  Na celém trhu máme nejvíce demo center po celém světe. Celkem jich máme již 13. Naše demo centra mohou potencionální i stávající zákazníci osobně navštívit a seznámit se s celým mycím procesem. Díky těmto demo centrům můžeme zákazníkům demonstrovat funkčnost celého mycího procesu a ověřit kompatibilitu mycího zařízení s kapalinou a testovaným komponentem.

 • Přímá
  procesní podpora

  Jsme našim zákazníkům vždy na blízku.

   

  Jelikož nám záleží na osobním přístupu k zákazníkům, sestavili jsme unikátní tým pro globální procesní podporu, který je tvořen DCT týmem specialistů na mycí procesy a našimi 33 lokálními distributory. Naši distributoři jsou připraveni poskytovat našim klientů procesní podporu již ve 36 zemích světa. Účastníme se jako výrobce i instalace mycích systémů.

 • Přímá
  servisní podpora

  Instalací pro nás servisní podpora nekončí, ale začíná.

   

  Poskytujeme unikátní celosvětovou servisní podporu všem našim zákazníkům. Nejen že máme vlastní servisní tým výrobce, ale navíc v rámci každého našeho distributora pravidelně proškolujeme také lokální servisní tým, který je našim klientům k dispozici na lokální úrovni, čímž se zvyšuje časová dostupnost servisu, ale zároveň se tím snižují i náklady na samotný servis.